NACHO Nedir? Ne İşe Yarar? Projesi ve Amacı

Nacho Finans ve NACHO Simgesi nedir?

Nacho Finance, tomb.finance’den ilham aldı ve Polygon Network’teki Ethereum sahiplerine düşük ücretlerle yüksek APR’ler getirmek için tasarlanmış bir senyoraj tarzı algoritmik stabilcoin protokolüdür.

🚀🤑 Athpost ile Binance üzerinden %10 komisyon indirimi almak için buraya tıklayın!

Nacho Finance, aşağıdaki üç jetondan oluşan çok jetonlu bir protokoldür: – Nacho Token (NACHO) (Değişim aracı) – Nacho Shares (NSHARE) (Yönetim ve Protokol değerinin Ölçüsü) – Nacho Bonds (NBOND) (NACHO’yu Değiştir daralma dönemlerinde tedarik)

NACHO algoritmik belirteci, Poligon Ağındaki ETH sahiplerine yüksek APR’ler getirmeyi amaçlayan büyüyen ekosistemimizin bel kemiği olarak hizmet eder. Protokolün temel mekanizmaları, NACHO’nun fiyatını ETH fiyatında tutmak için fiyatını ETH fiyatına göre yukarı veya aşağı iterek NACHO’nun arzını dinamik olarak ayarlar.

NACHO Hisseleri (NSHARE), NACHO Protokolünün değerini ve hissedarın NACHO’yu sabit tutma yeteneğine olan güvenini ölçmenin yollarından biridir. Çağ genişlemeleri sırasında, protokol NACHO’yu darp eder ve bunu, jetonlarını Kase’ye koyan tüm NSHARE sahiplerine orantılı olarak dağıtır. Ek olarak, NSHARE sahipleri, protokolü ve NACHO para ekosistemindeki gelecekteki kullanım durumlarını iyileştirme teklifleri üzerinde oy hakkına (yönetim) sahiptir.

NACHO Tahvillerinin (NBOND) ana işi, bir dönem daralması döneminde NACHO arzındaki değişiklikleri teşvik etmeye yardımcı olmaktır. Belirli koşullar karşılandığında NBOND, NACHO belirtecinin yakılmasıyla elde edilebilir. Daha sonra, genişleme aşamalarında NBOND, NACHO karşılığında ağır olabilir.

Dolaşımda Kaç NACHO Tokeni Var?

Nacho Finans Protokolü 9 Aralık 2022’de başlatıldı. Kuruluşundan bu yana yaklaşık 1 milyon NACHO’su basıldı. Toplam arz ve dolaşımdaki arz, NACHO’ların Peg’in üzerinde (Genişleme aşaması) veya Peg’in (Daralma Aşaması) altında harcanan zamana bağlı olarak zaman içinde dinamik olarak değişir.

Nacho Finance’in Kurucuları Kimlerdir?

Ekibimiz, 2012 yılına dayanan en eski kripto para birimi ve blok zinciri başarı öykülerinden bazılarının arkasındaki kişiler olan 10 yıllık endüstri gazileri tarafından yönetiliyor. Sözcü kimliğini paylaşırken, anonim kalmaya devam ederken Felis Silvestris, uzayda hesap verebilirliğin önemini anlıyoruz ve Bu güvenceyi sağlamak için RugDoc ile KYC’ye sahip olun. Günün sonunda, geçmişleri veya Cefi veya Defi’ye maruz kalmaları ne olursa olsun, herkes için gelişmiş merkezi olmayan finansal araçları birleştirmek ve demokratikleştirmek için buradayız. Böylece, herkes için, mevcut eski çerçevelerden bağımsız olarak sürdürülebilir bir şekilde zenginlik inşa etmek için bileşik faizin gücünün kilidini açmak. Nacho, her yerde herkes içindir; bu kısmen fedakarlık, kısmen adalet ve hepsi Nacho Libre!

NACHO’yu Nereden Satın Alabilirim?

NACHO, Polygon’daki en büyük DEX, QuickSwap’ta işlem yapmak için kullanılabilir.

Kripto para biriminde yeni misiniz? CoinMarketCap’in Bitcoin veya başka bir jeton satın almak için kolay kılavuzunu okuyun. ## TrueUSD (TUSD) Nedir?

İlgili Sayfalar:

Burada Nacho Finans hakkında daha fazla bilgi edinin.

Seigniorage tabanlı Stablecoin’ler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Kripto para biriminde yeni misiniz? CoinMarketCap’in özel eğitim kaynağı olan Alexandria ile ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulun.

NACHO geleceği hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

Kaynak

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu