Kullanım Koşulları

Athpost sitesini herhangi bir şekilde kullanan ziyaretçiler ve kullanıcılar bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. eğer bu hükümleri kabul etmiyorsanız, Athpost’u kullanmaya devam etmemelisiniz.

Athpost, 18 yaşından küçüklere uygun olmayabilir.

Athpost sitesini ziyaret edenler ve kullanıcılar herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır. bu değişikliklerden haberdar olmak hedefiyle periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız değiştirilmiş kullanım şartlarını kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Athpost içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı ve yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır. Athpost’ta bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir.

Athpost’ta bulunan içeriklerin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Athpost’ta yer alan herhangi bir bilgi, öneri, yorum, espri, tecrübe paylaşımı ironi ve benzeri içeriğin referans alınması sonucunda gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi, menfi ve/veya müspet her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Athpost sorumlu tutulamaz. Athpost’ta yayınlanan bilgilere güvenerek yapacak olduğunuz herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.

bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Athpost, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya aracılık etmez veya Athpost bir yatırım danışmanı değildir. bu nedenle Athpost ve yine Athpost’ta bulunan içerikler yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

Athpost’u oluşturan tüm unsurları önceden haber vermeden değiştirme, ücretlendirme, sona erdirme, yenilerini ekleme haklarını saklı tutmaktadır. Athpost, gerekli gördüğü takdirde belli kişilerin, kurumların, ip numaralarını, üyeliklerini veya ip bloklarını athpost’a erişimini geçici veya kalıcı olarak durdurabilir.

Athpost’un virüs ve zararlı içerik barındırmaması için özen sarf edilmektedir. gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer sebeplerle kullandığınız cihaza virüs, trojan gibi zararlı yazılımların bulaşması ihtimali vardır. bu gibi risklere karşı antivirüs programları ve benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye edilmektedir. Athpost’ta gezinmeniz esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz donanımsal ve yazılımsal dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul edilmemektedir. bu nedenlere bağlı olarak athpost’a talepte bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Athpost kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. aynı şekilde, Athpost’un işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği, athpost zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.

Athpost’da yer alan/yer alacak reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla yapılmaktadır. bu yüzden, athpost yönlendirilen reklam linkleri athpost onayından bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğundadır.

Athpost’ta üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmakta, üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerik kullanılmaktadır. üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlememektedir. ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin internet sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir. bu yüzden üçüncü kişilerin internet sitelerinde bulunan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin internet sitelerinde bulunan içeriklerin doğruluğu ve güvenilirliğinin Athpost’un onaylandığı anlamı da asla çıkarılmamalıdır.

Başa dön tuşu