ENSP V2 Nedir? Ne İşe Yarar? Projesi ve Amacı

Oyun Demosu: http://eternal-spire-demo.s3-website.ap-east-1.amazonaws.com/

Eternal Spire, ilk blockchain roguelike oyna-kazan oyunudur. Çağrılan canavarlarla sonsuz labirenti keşfedebilirsiniz.

🚀🤑 Athpost ile Binance üzerinden %10 komisyon indirimi almak için buraya tıklayın!

Roguelike x P2E Eternal Spire’da 9’dan fazla zorluk seviyesi vardır, her labirent 1000’den fazla harita içerir. Artefakt türleri, düşmanlar ve rotalar, prosedürel oluşturma kullanılarak rastgele oluşturulur, bu nedenle sonraki oyunlarda hiçbir oyun aynı değildir ve her yeni labirent başlattığınızda farklı bir deneyim sağlar. Ayrıca destansı bir patronu yendikten sonra bol miktarda ödül alacaksınız.

NFT x Tactical Combat Takımlar oluşturmak ve savaşmak için NFT canavarlarını çağırabilirsiniz, bir canavar takımı 3 kişilik bir grupta olmalıdır. 3×6’lık bir arenada, ızgara tabanlı hareket ile klasik sıra tabanlı dövüş sistemini deneyimleyeceksiniz. Ölümcül düşmanlarınızı yenmek için, düşmanların davranışlarını dikkatlice okumaktan ve stratejik olarak nasıl bir saldırı düzenleyeceğinize karar vermekten ve savaş halindeki canavarlarla düşmanlarınızdan zarar görmekten başka seçeneğiniz yok. Unutmayın, Ebedi Kule’deki düşmanlar güçlüdür ve sonsuz sayıda ortaya çıkar. Başarısız olduğunuzda, belirli bir miktarda ödül kaybı olacaktır. YET, canavarlar aynı zamanda sevimli göz kırpma, baş belası Kemik Ejderhalar, sadık Ay Köpekleri ve sevimli Ninja Kedilerdir. Canavarlar aynı türden olsalar bile yetenekleri farklı olabilir! Güçlü bir canavar çağırırsanız, pazarda BNB ile de ticaret yapabilirsiniz.

BSC x Ödül Sistemi Ebedi Kule, Binance Akıllı Zincir üzerine kuruludur, istikrarlı bir getiri sağlamak için ödüller BNB’de talep edilir. Oyundaki tüm yükseltmeler ve tüketim, ya oyuncuların ödüllerine dönüştürülecek ya da jeton fiyatını yükseltmek için yakılacaktır. Geliştirme ekibi, büyük güncellemelerde yalnızca belirli sayıda sınırlı canavar sağlayarak gelir elde eder.

ENSP V2 geleceği hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

Kaynak

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu