CRODEXCRX

CRONOS ağı nedir?

CRONOS, Crypto.com’un EVM-Uyumlu ağıdır. Crypto.com, kullanıcıların kripto ile satın alma, satma ve ödeme yapmalarını sağlayan bir ödeme ve kripto para birimi platformudur. Büyüyen Crypto.com uygulaması, Crypto.com Visa Card, bir kripto kartı, Crypto.com Exchange ve Crypto.com DeFi Wallet ile 10 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor.

🚀🤑 Athpost ile Binance üzerinden %10 komisyon indirimi almak için buraya tıklayın!

CRODEX nedir?

CRODEX Exchange, Cronos’un inanılmaz hızından yararlanmak için geliştirilmekte olan tüm gelecek projeler için en iyi ticaret platformu olmak için çalışıyor. CRODEX, Cronos’un ilk ve en çok tanınan Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) arasında olmanın imrenilecek konumuna sahiptir.

Getiri Üretimi: Likidite havuzlarımıza katıldığınız için CRX ödülleri kazanın! Ek olarak, bir Verim Üretimi (Tarım) platformunu başlatıyoruz.

Alım Satım Araçları: Analitikler, Portföy Yönetimi, Grafikler, likidite olayları ve diğer birçok önemli veri kümesine Alım Satım Araçları platformumuz üzerinden erişilebilir.

Yönetim: CRX Simgemizin sahipleri, CRODEX’in gelecekteki genişlemesi için karar verme sürecine katılabilir.

Oyunlaştırma: Gelecek NFT tabanlı oyun özelliklerine harcanabilecek sınırlı tedarik ödül simgemizi kazanmak için çiftçilik platformumuzu kullanın.

CRX nedir?

CRX tokeni satılamaz ve sabit toplam 100.000 token arzına sahiptir. Bu, sahipleri için herhangi bir güvenlik açığı riski olmadığı anlamına gelir. Ayrıca önde gelen güvenlik şirketleri tarafından denetlendik.

CRX jeton sahiplerinin sahip oldukları CRX miktarıyla orantılı olarak oy kullanma gücüne sahip olduğu Yönetişim platformumuzda kullanımının yanı sıra, yerel jetonumuz, sahiplerine Getiri Üretimi (çiftlik) dApp’imiz, İşlem Araçlarımız gibi daha fazla uygulamaya erişim sağlar. Ödül programımız, NFT’ler ve gelecekte yapılacak diğer girişimler.

Daha fazla bilgi

https://docs.crodex.app https://crodex.app/crodex_whitepaper.pdf

Kaynak

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu